Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია
