Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Comments
mg: Heviteny

en: - None -
mg: - Tsy misy -
