Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Item
ru: Элемент

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Comments
ru: Комментарии

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: Views
ru: Представление

en: Not a valid URL.
ru: Неправильный адрес.

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Generator
ru: Генератор

en: Enclosure
ru: Обёртка строк

en: Display fields as RSS items.
ru: Отображать поля как элементы RSS.

en: RSS field options
ru: Настройки RSS-поля
