Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Item
gu: નંગ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી
