Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա
