Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Comments
kk: Пікірлер

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория
