Advanced Views RSS Feed (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Item
ne: वस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग
