Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Comments
az: Şərhlər

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Views
az: Görünüşlər

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
