Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Comments
bg: Коментари

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Views
bg: Изгледи

en: Not a valid URL.
bg: Невалиден URL
