Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Item
fi: Nimike

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Comments
fi: Kommentit

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Views
fi: Näkymät

en: Not a valid URL.
fi: Verkko-osoite ei kelpaa.

en: Cloud
fi: Pilvi

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Display fields as RSS items.
fi: Näytä kentät RSS syötteinä.

en: RSS field options
fi: RSS kenttien asetukset
