Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Item
fr: Élément

en: Author
fr: Auteur

en: Language
fr: Langue

en: Comments
fr: Commentaires

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Link
fr: Lien

en: Category
fr: Catégorie

en: Views
fr: Vues

en: Not a valid URL.
fr: Cette URL n'est pas valide.

en: Generator
fr: Générateur

en: Display fields as RSS items.
fr: Afficher les champs comme éléments RSS.

en: RSS field options
fr: Options de champ RSS
