Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Item
gl: Elemento

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Comments
gl: Comentarios

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Views
gl: Vistas

en: Not a valid URL.
gl: Non é unha URL válida.

en: Display fields as RSS items.
gl: Mostrar os campos como ítems RSS.
