Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Item
he: פריט

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Comments
he: תגובות

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Views
he: היבטים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים
