Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Item
lt: Elementas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Comments
lt: Komentarai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Views
lt: Vaizdai
