Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Item
lv: Ieraksts

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Comments
lv: Komentāri

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Views
lv: Skati

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: Copyright
lv: Autortiesības
