Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Item
tr: Öğe

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Comments
tr: Yorumlar

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Views
tr: Görünümler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Display fields as RSS items.
tr: Alanları RSS öğeleri olarak göster.

en: RSS field options
tr: RSS alan seçenekleri
