Advanced Views RSS Feed (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Item
ur: شے

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Comments
ur: تبصرے

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Views
ur: ویوز
