Advanced Views RSS Feed (8.x-2.3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Item
id: Barang

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Comments
id: Komentar

en: - None -
id: - Tiada -

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Category
id: Kategori

en: Views
id: View

en: Not a valid URL.
id: Bukan URL yang sah.

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Display fields as RSS items.
id: Tampilkan data sebagai berita umpan.

en: RSS field options
id: Opsi bidang RSS
