Advanced Views RSS Feed (8.x-2.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Comments
nl: Reacties

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Views
nl: Overzichten

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: Display fields as RSS items.
nl: Velden als RSS-items weergeven.

en: An entity responsible for making the resource available. Examples of a Publisher include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Publisher should be used to indicate the entity.
nl: Entiteit die de bron beschikbaar stelt. Dit kan een persoon, een organisatie of een service zijn. Meestal wordt hier de naam van de entiteit weergegeven.

en: RSS field options
nl: RSS-veldopties
