Advanced Views RSS Feed (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Item
pl: Element

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Comments
pl: Komentarze

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Views
pl: Widoki

en: Not a valid URL.
pl: URL jest błędny.

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Display fields as RSS items.
pl: Wyświetl pola jako elementy RSS

en: RSS field options
pl: Opcje pola RSS
