Advanced Views RSS Feed (8.x-2.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Item
sk: Položka

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Comments
sk: Komentáre

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Not a valid URL.
sk: Neplatná adresa.

en: Generator
sk: Generátor

en: Enclosure
sk: Textový kvalifikátor
