Advanced Views RSS Feed (8.x-2.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Item
sr: Производ

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: - None -
sr: - Ниједан -
