Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Item
hr: stavka

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Comments
hr: Komentari

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Not a valid URL.
hr: Nije ispravan URL.
