Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Item
ml: ഇനം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം
