Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Category
ta: வகை
