Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Item
te: అంశం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం
