Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Item
cy: Eitem

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Comments
cy: Sylwadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Not a valid URL.
cy: Ddim yn URL dilys.
