Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Comments
fil: Mga puna

en: - None -
fil: - Wala -
