Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj
