Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Item
ja: 項目

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Comments
ja: コメント

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Category
ja: カテゴリー

en: Views
ja: ビュー

en: Cloud
ja: クラウド

en: Copyright
ja: 著作権

en: Display fields as RSS items.
ja: RSSのアイテムとしてフィールドを表示

en: RSS field options
ja: RSSフィールドのオプション
