Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Item
ku: دانە

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل
