Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته

en: Views
fa: نماها
