Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Comments
pt: Comentários

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Category
pt: Categoria

en: Not a valid URL.
pt: Não é uma URL válida.

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Display fields as RSS items.
pt: Mostrar campos como itens RSS.

en: RSS field options
pt: Opções do campo RSS
