Advanced Views RSS Feed (8.x-2.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Item
ro: Produs

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Comments
ro: Comentarii

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Views
ro: Vizualizări

en: Not a valid URL.
ro: Nu este un URL valid.

en: Display fields as RSS items.
ro: Afișează câmpurile ca elemente RSS.

en: RSS field options
ro: Opțiunile câmpului RSS
