Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Field name
az: Sahə adı

en: Multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlər

en: Or
az: Və ya

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: And
az: və
