Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Or
bo: ཡང་ན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: And
bo: དང་
