Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Multiple values
et: Mitu väärtust

en: Or
et: Või

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: And
et: Ja
