Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Multiple values
fa: مقادیر چندگانه

en: Override
fa: بازنویسی

en: Or
fa: یا

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: And
fa: و
