Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Or
gl: Ou

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: And
gl: E
