Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Multiple values
hr: Višestruke vrijednosti

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Or
hr: Ili

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
