Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Field name
hu: Mező neve

en: Multiple values
hu: Többes értékek

en: Override
hu: Felülírás

en: Or
hu: Vagy

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: And
hu: És
