Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Field name
ru: Имя поля

en: Multiple values
ru: Множественный выбор

en: Override
ru: Переопределить

en: Or
ru: Или

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: And
ru: И
