Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Field name
tr: Alan adı

en: Multiple values
tr: Çoklu değerler

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Or
tr: Veya

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: And
tr: Ve
