Views Same field Contextual Default (1.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Field name
uk: Назва поля

en: Multiple values
uk: Кілька значень

en: Override
uk: Перевизначити

en: Or
uk: Або

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: And
uk: Та
