Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Multiple values
ca: Valors múltiples

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Or
ca: O

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: And
ca: I
