Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Field name
da: Feltnavn

en: Multiple values
da: Flere værdier

en: Override
da: Overskriv

en: Or
da: Eller

en: Entity type
da: Entity-type

en: And
da: Og
