Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Multiple values
fi: Useita arvoja

en: Override
fi: Ohita

en: Or
fi: TAI

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: And
fi: Ja
