Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Field name
he: שם שדה

en: Multiple values
he: ערכים מרובים

en: Override
he: דריסה

en: Or
he: או

en: Entity type
he: סוג ישות

en: And
he: וגם
