Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Multiple values
lt: Kelios reikšmės

en: Override
lt: Perrašyti

en: Or
lt: Arba

en: Entity type
lt: Entity tipas
