Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Multiple values
pl: Wiele wartości

en: Override
pl: Nadpisz

en: Or
pl: Lub

en: Entity type
pl: Typ encji

en: And
pl: i
